درباره ما
شرکت دانش بنیان ، جوان ، خلاق و هدفمند ایمن موج

باورهای ما

مجموعه ما بر اساس شایسته سالاری و توانمندی افراد بنا شده و هر مسئولیت به نسبت تخصص و توانمندی هر فرد به وی محول شده و این سبب پیشرفت سریع محصولات ما  هماهنگ با رشد دنیای تکنولوژی گشته است. ما باور داریم که علاقه ما به توسعه تکنولوژی در کنار کار گروهی و تقسیم وظایف به شکل منطقی ما را به اهدافمان در راستای کسب رضایت حداکثری وکمک به کسب و کار ایمن و موفق در جامعه نزدیک خواهد کرد.

ما باور داریم اخلاق بخش جدایی ناپذیر از مسئولیت های درون و برون سازمانی ما است و تنها با تکیه بر این اصل اعتماد ، احترام ، شفافیت ، تعهد ، کیفیت و پایداری پدید می آید.

ما باور داریم با ارائه خدمات مناسب در ارتقاء فرهنگ و مسئولیت پذیری جامعه نقش داریم ، پس در ارائه آن از خود بیشتر از مشتری انتظار داریم.

ما نسبت به دیدگاه جهان نسبت به کشورمان مسئولیم و همه در راستای کسب افتخارات جهانی تلاش می کنیم.

 در سال 1384 با درک نیاز واحدهای صنفی و فروشگاهی کشور به  محصولات با کیفیت امنیتی و ضد سرقت اجناس فروشگاهی  مطالعات عمیقی در این زمینه آغاز شد وتولد شرکت دانش بنیان و جوان ایمن موج را در سال  1386 سبب ساز شد.

ایمن موج از ابتدای فعالیت هدف خود را حرکت در مرز تکنولوژی جهانی قرار داد و تکنولوژی  AM  را که برترین تکنولوژی محصولات ضد سرقت فروشگاهی است و تنها تعداد معدودی از شرکت های آمریکایی و اروپایی دارنده آن هستند را برای محصولات خود برگزید و افتخار اولین و بزرگترین تولید کننده گیت های ضد سرقت فروشگاهی را با معرفی دومحصول شناخته شده خود یعنی گیت های سری SWG و IMG برای کشور به ارمغان آورد که این محصولات با استقبال بسیار زیادی در بازار داخلی و بازرهای خاورمیانه روبروشد.

 

بخش طراحی و توسعه تکنولوژی ایمن موج با خودباوری و اعتماد به توانمندی های متخصصین جوان خود پا را از مرزهای تکنولوژی جهانی فراتر گذاشته و محصولاتی را با مزایای منحصر بفرد و بی نظیر، حتی در مقایسه با برترین برندهای خارجی در اختیار مشتریان خود قرار داده.

 

ما با درک نیاز امروز بازار به خدمات تخصصی در کنار محصولات با کیفیت و تکنولوژی روز بخش خدمات فروش و پس از فروش ایمن موج را در تمام ایران گسترش داده ایم و از این رو خدمات بی رقیب و محصولات بی نظیر را در پکیج های متنوع به مشتریان خود عرضه می کنیم.

 

 

 

نقشه راه ما از ابتدا تا کنون

1392

1386

1387

1388

1389

1390

1391

1393

1394

1395

1396

محصولات ایمن موج در یک نگاه

فروشگاه اینترنتی ایمن موج

Copyright by Security Wave co