درباره ما
شرکت دانش بنیان ، جوان ، خلاق و هدفمند ایمن موج

 در سال 1384 با درک نیاز واحدهای صنفی و فروشگاهی کشور به  محصولات با کیفیت امنیتی و ضد سرقت اجناس فروشگاهی  مطالعات عمیقی در این زمینه آغاز شد وتولد شرکت دانش بنیان و جوان ایمن موج را در سال  1386 سبب ساز شد.

ایمن موج از ابتدای فعالیت هدف خود را حرکت در مرز تکنولوژی جهانی قرار داد و تکنولوژی  AM  را که برترین تکنولوژی محصولات ضد سرقت فروشگاهی است و تنها تعداد معدودی از شرکت های آمریکایی و اروپایی دارنده آن هستند را برای محصولات خود برگزید و افتخار اولین و بزرگترین تولید کننده گیت های ضد سرقت فروشگاهی را با معرفی دومحصول شناخته شده خود یعنی گیت های سری SWG و IMG برای کشور به ارمغان آورد که این محصولات با استقبال بسیار زیادی در بازار داخلی و بازرهای خاورمیانه روبروشد.

 

بخش طراحی و توسعه تکنولوژی ایمن موج با خودباوری و اعتماد به توانمندی های متخصصین جوان خود پا را از مرزهای تکنولوژی جهانی فراتر گذاشته و محصولاتی را با مزایای منحصر بفرد و بی نظیر، حتی در مقایسه با برترین برندهای خارجی در اختیار مشتریان خود قرار داده.

 

ما با درک نیاز امروز بازار به خدمات تخصصی در کنار محصولات با کیفیت و تکنولوژی روز بخش خدمات فروش و پس از فروش ایمن موج را در تمام ایران گسترش داده ایم و از این رو خدمات بی رقیب و محصولات بی نظیر را در پکیج های متنوع به مشتریان خود عرضه می کنیم.

 

 

 

باورهای ما

مجموعه ما بر اساس شایسته سالاری و توانمندی افراد بنا شده و هر مسئولیت به نسبت تخصص و توانمندی هر فرد به وی محول شده و این سبب پیشرفت سریع محصولات ما  هماهنگ با رشد دنیای تکنولوژی گشته است. ما باور داریم که علاقه ما به توسعه تکنولوژی در کنار کار گروهی و تقسیم وظایف به شکل منطقی ما را به اهدافمان در راستای کسب رضایت حداکثری وکمک به کسب و کار ایمن و موفق در جامعه نزدیک خواهد کرد.

ما باور داریم اخلاق بخش جدایی ناپذیر از مسئولیت های درون و برون سازمانی ما است و تنها با تکیه بر این اصل اعتماد ، احترام ، شفافیت ، تعهد ، کیفیت و پایداری پدید می آید.

ما باور داریم با ارائه خدمات مناسب در ارتقاء فرهنگ و مسئولیت پذیری جامعه نقش داریم ، پس در ارائه آن از خود بیشتر از مشتری انتظار داریم.

ما نسبت به دیدگاه جهان نسبت به کشورمان مسئولیم و همه در راستای کسب افتخارات جهانی تلاش می کنیم.

فروشگاه اینترنتی ایمن موج

Copyright by Security Wave co