لوگو ایمن موج - security wave

گیت فروشگاهی دست دوم دیوار

فهرست مطالب

گیت فروشگاهی دست دوم دیوار

خرید و فروش گیت فروشگاهی دست دوم در دیوار یکی از راه های مقرون‌به‌صرفه و اقتصادی برای خرید گیت فروشگاهی جدید برای فروشگاه هایی با بودجه محدود است اکه در کنار اقتصادی بودن دارای معایبی نیز می باشد که در این پست به آن‌ها میپردازیم و باید ها و نبایدهای خرید و فروش گیت فروشگاهی دست دوم در دیوار را بررسی میکنیم.

قیمت گیت فروشگاهی

گیت فروشگاهی و گیت دزدگیر لباس در کنار اهمیت بالا از قیمت مناسبی برخوردار است، شما می توانید فقط با ده میلیون تومان امروز صاحب یک گیت فروشگاهی حرفه ای شوید. (تاریخ: شنبه – ۸ مهر ۱۴۰۲)، در حالی که تفاوت مبلغ گیت فروشگاهی دست دوم با گیت فروشگاهی نو ایمن موج مبلغ قابل توجهی نیست و با نگاه بیشتر به امکانات دزدگیر پوشاک، دزدگیر لباس، گیت فروشگاهی های نو ایمن موج می توانیم دریابیم منطقی‌ترین گزینه خرید گیت فروشگاهی معتبر و نو می باشد، اما چرا؟

جهت مشاهده لیست قیمت گیت فروشگاهی کلیک کنید

گیت فروشگاهی آمریکایی و اروپایی که در سالهای نه چندان دور وارد ایران می شدند از کیفیت مطلوبی برخوردار بودند. اما به مرور زمان به علت شرایط اقتصادی و شرایط رقابتی بازار استفاده از گیت فروشگاهی بی کیفیت چینی یا دزدگیر فروشگاهی چینی وسعت پیدا کرد.

اشتباهات رایج در خرید گیت فروشگاهی

  • گیت های ایرانی ارزان تر و بی کیفیت تر هستند:
    گیت های ایرانی نه تنها کیفیت کمتری نسبت به گیت های فروشگاهی خارجی ندارند اتفاقا گیت های ایرانی و بخصوص گیت های AM ایرانی کیفیت بالاتری نسبت به گیت های خارجی و بخصوص گیت های چینی دارند.
  • تگ ها باید در سیستم تعریف شوند:
    تگ های رایج در بازار ایران، هیچ نیازی به تعریف شدن ندارند.
  • گیت خوب و بد ندارد و همه شان چینی هستند:
    این تصور کاملا نادرست است ! و این سو تفاهم با مشاوره از چند فروشنده گیت فروشگاهی به خوبی رفع می شود.

خرید گیت فروشگاهی دست دوم

در بازار شما می توانید گیت های فروشگاهی دست دوم و کارکرده فرسوده را به آسانی پیدا کنید اما یک گیت فروشگاهی دست دوم نیاز به بررسی کامل دارد از جمله برند سلامت دستگاه و امکان نصب در محل و… دارد

در نظر داشته باشید گیت فروشگاهی ایمن موج تفاوت چندانی با قیمت گیت فروشگاهی دست دوم ندارد و دستگاه های تولیدی شرکت ایمن موج دارای ۱۸ ماه گارانتی میباشد که بیشترین میزانی است که بزرگترین شرکت های تولید کننده لوازم الکترونیکی جهت گارانتی محصولاتشان تعیین کرده اند. این در حالی است که حد اکثر گارانتی گیت های وارداتی حدود ۱ سال میباشد. این گارانتی حد اکثر پس از اعلام مشتری ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت به طور رایگان تقدیم میگردد. در صورت درخواست مشتری شرکت ایمن موج با دریافت حق الزحمه نسبت به تمدید گارانتی پس از پایان دوران گارانتی اقدام میکند. لازم به ذکر است بدیهی است با توجه به اینکه این شرکت تولید کننده میباشد، گارانتی بسیار معتبرتری نسبت به برخی از واردکنندگانی دارد که حتی آموزش های نصب اولیه درستی از شرکت تولید کننده خارجی ندیده اند.

 

Facebook
Twitter
Telegram
Print
Email
گیت فروشگاهی دست دوم دیوار

گیت فروشگاهی دست دوم

از آنجایی که شرکت ایمن موج از معدود تولید کنندگان و صاحبان این تکنولوژی در جهان است و تمامی فرایند تولید و پیاده سازی محصولات در داخل کشور انجام می شود ، امکان خدمات دهی ، تهیه ملزومات و قطعات و آموزش تکنسین ها با کیفیت بسیار بالا را مقدور ساخته و خدمات گارانتی و تکنیکی این شرکت را در ردیف برترین های این صنعت در ایران قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان !

اگر نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.