لوگو ایمن موج - security wave

گیت های فروشگاهی ایمن موج

فهرست مطالب

گیت های فروشگاهی ایمن موج ، بهترین گیت های موجود در بازار هستند. از نمونه های برتر محصولات ایمن موج، اولترا گیت، سوپر گیت، نیترو گیت و گیت RM تویین گیت را می توان نام برد. در ادامه با ما همراه باشید…

گیت فروشـــگاهی یا همان ناظر الکترونیکی کالا ( EAS (که مخـــفف عبارت لاتین Surevillance Article Electronic است، به سیستم امنیتی حفاظت از کالاها در فروشگاه گفته می شود. این دستگاه شامل:

  1. آنتن که در خروجی فروشگاه نصب می شود
  2. برد الکترونیکی که در داخل آنتن قرار می گیرد
  3. تگ ها و لیبل هایی است که به کالا وصل می شوند
  4. جداساز که توسط آن تگ از کالا جدا میشود یا غیر فعال ساز که لیبل
    را غیر فعال می کند.

اگر شخـــصی قصــــد خــروج کالا بدون پرداخت هــــزینه را داشته باشد، آنتـــن نصب شده در خـروجی فروشـــگاه پیغام هشـــدار داده و فروشنده را از خروج غیر مجاز کالا آگاه می سازد.

شما می توانید در ادامه با انواع گیت های فروشگاهی ایمن موج آشنا شوید :

1- گیت فروشگاهی اولترا گیت (Ultra Gate)

تولید کنندگان خلاق همواره برای نیاز های گوناگون کسب و کار ها، راهکار های مناسبی ارایه می کنند و ایمن موج نیز از این قاعده مستثنا نیست. ظهور فروشگاه هایی با ابعاد وسیع موجب شد تا محصول اولترا گیت تولید شود؛

محصولی که به واسطه ویژگی های فنی خود قادر است تا تنها با نصب دو آنتن، عریض ترین خروجی های فروشگاهی را تا ۵/۵ متر! محافظت کند.

گیت فروشگاهی اولترا گیت ایمن موج

2- گیت فروشگاهی سوپر گیت (Super Gate)

سوپر گیت از جمله معروف ترین محصولات ایمــن موج در بازار است که در نوع خوددر زمره اولین گیت های فروشگاهی MA است که با یک طــــراحی بهینه، مادربــــرد در داخل پایه آنتـن قرار گرفته و از این جهـــت چه از جـــهـــت کیفیت عملکرد و چه از نظر سهولت نصب و تعمیر و نگهداری پیشرفت های بالایی نسبت به نمونه های قبلی دارد و برای فروشگاه های کوچک و متوسط طراحی شده است.

گیت فروشگاهی سوپر گیت ایمن موج

3- گیت فروشگاهی نیترو گیت (Nitro Gate)

فلسفه پیدایش نیترو گیـــت تلفیق هم زمان امنیت و نصب آسان و بدون دردسر برای فروشگاه هایی است که فضای بسیار کمی جهت نصب گیت فروشگاهی دارند، دغدغه ای که بعضا فروشگاه های کوچک و متوسط با آن دست به گریبان هستند. در پاســـخ به این نیاز نیتـــرو گیت با کمترین ضخامت بدنه نه تنها امنیتی بی نظیر را فراهم می کند بلکه نگرانی های حاصل از کمبود فضا را از بین می برد. از ویژگی های مهم این گیـــت دارا بودن فضای مناسبی جهت نصب تبلیغات فروشگاه به صورت رچسب بر روی بدنه آنتن است.

4- گیت فروشگاهی پلکسی پلاس (Plexi Plus)

زیبایی بی منتها و چشم نواز بودن در کنار امنیت خلاصه ای است برای توصیف پلکــــسی پلاس که به اذعان اکثر مشتریان، زیبا تــرین گیت فروشــــگاهی در بازر محسوب می شود. جنس بدنه شفاف از بهترین متریال و نورافشانی و رقص نور با ال ای دی های RGB که در سراسر بدنه آنتن منعکس می شود و این نور افشانی زیبا توسط ریموت کنترل تنظیم می شود، برخی از ویژگی های این زیباترین گیت فروشگاهی است.

5- گیت فروشگاهی گلس گیت (Glass Gate)

در گذار سال ها ، این محصول که در سال ۱۳۹۸ باز طراحی شده، از نسل نخستین محصولات شرکت با نام IMG می باشد. این محصول همچنان یکی از پر طرفدار ترین تولیدات ایمــن مــــوج است. چرا که با توجه به متـــریال سخت شیشه سکوریت، در عین حال ظرافت و زیبایی خود را همچنان حفظ میکند.

6- گیت فروشگاهی تویین گیت / گیت RM (Twin Gate)

وجود تگ ها و لیبل های RF و AM که هر کدام برای محصولات متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند. فضاهایی همــچون هـــایپــر مارکت ها که با هر دو نوع سر و کار دارند. در نهایت لزوم پشتیبانی از هر دو تکنولوژی به صورت هم زمان، ایده ساخت تویین گیت را به وجود آورد.

محصولی که برای نخستین بار در دنیا از تکنولوژی انحصاری RM ایمن موج بهره می برد. می تواند هر دو فناوری RF و AM را پشتیبانی کرده و نخستین راهکار ضد سرقت در این حوزه به شمار رود.

گیت فروشگاهی تویین گیت ایمن موج

ایمن موج به عنوان اولین تولیدکننده گیت های فروشگاهی در ایران ، محصولات متعدد دیگری در حوزه امنیت ارائه داده است. گیت های فروشگاهی دیگری همچون سری IMG و سری SWG نیز از گیت های قدیمی و توقف تولید ایمن موج هستند.

Facebook
Twitter
Telegram
Print
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان !

اگر نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.