لوگو ایمن موج - security wave

گیت AM چیست و چه برتری هایی دارد؟

فهرست مطالب

برتری محصولات گیت فروشگاهی AM ایمن موج نسبت به گیت دزدگیر RF

همانطور که میدانید گیت فروشگاهی AM با فرکانس کاری 58 کیلو هرتز دارای برتری های زیادی نسبت به گیت فروشگاهی RF میباشد. که از جمله میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

  • آلارم خطای کمتر،
  • دقت بیشتر در تشخیص عبور تگ ،
  • پایداری بیشتر در شرایط پرنویر
  • فاصله پوشش دهی بیشتر (حدود 4 متر)
  • پردازش سیگنال دیجیتال
  • سرعت تشخیص بالا در هنگام عبور تگ

همچنین از جمله مزایای گیت AM ، لیبل AM میباشد که دارای سایز مناسبی است و بر روی اکثر اشیا قابل نصب میباشد. این لیبل میتواند به عنوان دزدگیر آرایشی و بهداشتی و دزدگیر عطر و ادکلن و دزدگیر داروخانه مورد استفاده قرار گیرد. در صورتی که گیت RF و لیبل RF فاقد این توانایی است!!!

گیت های دزدگیر RF به علت فاصله پوشش دهی کمتر (حد اکثر یک و نیم متر)، آلارم خطا، و سرعت پایین در تشخیص عبور سریع تگ ، بی ثباتی در محیط های پر نویز، تداخل با دستگاه های فروشگاه های مجاور و ….، در کشور های آمریکایی مورد استقبال واقع نشده است زیرا با توجه به توضیحات بالا، امنیت گیت های فروشگاهی RF از گیت های حفاظتی فروشگاهی AM پایینتر میباشد.

ایمن موج مفتخر است که با بومی سازی تکنولوژی AM و کاهش چشمگیر قیمت آن (یک چهارم) در مقایسه با نمونه های آمریکایی – اروپایی وارداتی، گام بلندی را در جهت ارائه محصولی مناسب و باکیفیت، با گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر بردارد.
کلیه محصولات تولیدی ایمن موج دارای استاندارد اتحادیه اروپا CE و پروسه تولید دزدگیر فروشگاهی دارای استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001 میباشد.

اگر به دنبال یک گیت دقیق و باکیفیت با گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر میباشید، ایمن موج مفتخر است تا محصولات ضدسرقت تولیدی خود را به شما پیشنهاد دهد. انتخاب نهایی باشماست!

Facebook
Twitter
Telegram
Print
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان !

اگر نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.