لوگو ایمن موج - security wave

دزدگیر لوازم آرایشی

فهرست مطالب

ایمن موج

در حال حاضر بیشتر فروشگاه‌های متوسط و بزرگ احتیاج به ابزارهایی دارند که با استفاده از آن‌ها مانع سرقت اجناس داخل مغازه یا خروج ناخواسته‌ی آن‌ها به هر دلیلی شوند. تنوع اجناس فروشگاه‌های مختلف ایجاب می‌کند تا بسته به محصولاتی که به فروش می‌رسانند، از ابزاری متناسب با کسب‌وکار خود استفاده کنند. به عنوان نمونه فروشگاه‌های لوازم آرایشی معمولاً دارای شمار زیادی محصول، با ابعاد کم هستند و به همین سبب سرقت از این‌گونه فروشگاه‌ها آسان‌تر از فروشگاه‌هایی است که اجناسی با ابعاد بزرگ‌تر را عرضه می‌کنند. بنابراین همان‌طور که گفته شد، چنین فروشگاه‌هایی بایستی به دنبال ابزاری باشند که مخصوص جلوگیری از سرقت لوازم آرایشی طراحی شده باشد. دزدگیر لوازم آرایشی شرکت ایمن موج با خصوصیات منحصر به فردی که دارد می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای یک فروشگاه لوازم آرایشی باشد. در ادامه بیشتر با این محصول و کارایی آن برای چنین فروشگاه‌هایی آشنا خواهیم شد.

مشکلات موجود در گیت‌های با تکنولوژی RF

تکنولوژی گیت فروشگاهی AM که در تولید دزدگیر لوازم آرایشی از آن استفاده شده، کارایی بسیار بیشتری نسبت به گیت‌های ضد سرقتی دارد که از تکنولوژی  RF استفاده می‌کنند. یک گیت دزدگیر لوازم آرایشی با تکنولوژی RF به سبب خطاهای متعدد در به صدا درآوردن آلارم دزدگیر، دشواری‌هایی را برای فروشندگان لوازم آرایشی و حتی خریداران پیش می‌آورد. دزدگیر لوازم آرایشی که در آن از این تکنولوژی استفاده شده است، به علت تداخل امواج رادیویی، هنگام عبور جنسی که حتی تگ آن جدا شده یا لیبل آن قبلا غیر فعال شده است دچار خطا می‌شود و متاسفانه احتمال خطای این نوع دزدگیر لوازم آرایشی چندان کم هم نیست. مسلماً خطای مکرر این‌گونه دزدگیر لوازم آرایشی فروشنده را سردرگم خواهد ساخت، چرا که توان تشخیص به‌جا یا نابه‌جا بودن اخطار گیت را از او سلب می‌کند. این در حالی است که تکنولوژی استفاده شده در گیت‌های شرکت ایمن موج این مشکل را حل کرده و امنیت بیشتری را برای فروشندگان لوازم آرایشی فراهم ساخته است.

ویژگی‌های انحصاری دزدگیر لوازم آرایشی ایمن موج

در دزدگیر لوازم آرایشی ایمن موج از تکنولوژی نوین گیت AM استفاده شده است که تا چندی پیش تولید آن در انحصار کشورهای اروپایی و آمریکا بود و اکنون شرکت ایمن موج توانسته این نوع گیت را بومی‌سازی کرده و در اختیار فروشگاه‌های مختلف از جمله فروشگاه‌های لوازم آرایشی قرار دهد.

دزدگیر لوازم آرایشی که در آن از تکنولوژی AM استفاده شده، دیگر مشکل تداخل امواج رادیویی آنالوگ و اخطار اشتباه دزدگیر را ندارد. امواج مورد استفاده در این نوع گیت‌های دزدگیر، سیگنال‌های دیجیتال هستند و احتمال آلارم خطای آن‌ها به مراتب از یک گیت آنالوگ RF کمتر است.

یکی از دیگر خصوصیات قابل توجه گیت‌های دزدگیر شرکت ایمن موج پوشش امنیتی بیشتر آن‌ها به سبب عریض‌تر بودنشان است. گیت‌های ایمن موج که در ساخت آن‌ها از تکنولوژی AM استفاده شده است، به عنوان مثال در مدل گیت ورژن 4 پلاس ایمن موج میتواند حدود 3 متری بین دو آنتن گیت و حداقل یک متر از پشت هر گیت را پوشش دهد که مجموعا به گیرایی حدود 5 تا 6 متری تنها با استفاده از دو آنتن میرسیم ،این در حالی است که گیت‌های RF تنها حدود یک و نیم متر را پوشش می‌دهند. بنابراین از این نظر نیز استفاده از گیت‌های RF برای فروشگاه‌های بزرگ چندان مناسب نیست، چرا که عبور و مرور مراجعان را محدود کرده و ظاهر فروشگاه را نامتناسب می‌کند. این مدل گیت دزدگیر شرکت ایمن موج، از طراحی ظاهری بسیار شکیلی برخوردار است و دکوراسیون فروشگاه‌های لوازم آرایشی، که اغلب با دقت و سلیقه‌ی بسیار طراحی می‌شوند، را هرچه زیباتر می‌سازد.

این گیت‌ها علاوه بر این عمر مفید بیشتری دارند و همچنین دارای گارانتی بلند مدت و خدمات پس از فروش از سوی شرکت ایمن موج هستند. این سه فاکتور یعنی عمر مفید بالا، گارانتی و خدمات پس از فروش در کنار قیمت مناسب، باعث می‌شوند تا دزدگیر لوازم آرایشی شرکت ایمن موج به‌مراتب مقرون به صرفه‌تر از گیت‌های قدیمی باشد.

استفاده از لیبل AM برچسب دزدگیر لوازم آرایشی همراه با گیت ایمن موج برای افزایش ایمنی

اقدام دیگری که می‌تواند خطای آلارم دزدگیر لوازم آرایشی را هر چه کمتر کند، استفاده از لیبل AM برای محصولات آرایشی و بهداشتی در فروشگاه به همراه دزدگیر لوازم آرایشی ایمن موج است. فرکانس این لیبل‌ها 58 کیلوهرتز است و در نتیجه به سبب ایمنی بالایی که در اختیار فروشنده قرار می‌دهد، یکی از پرکاربردترین لیبل‌ها، خصوصاً برای فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی هستند.

نکته‌ی مهم این است که لیبل‌های RF در صورتی‌که برای جلوگیری از سرقت محصولات مایع یا کالاهای فلزی استفاده شوند، قادر نخواهند بود تا به‌خوبی خروج محصول از گیت را تشخیص داده و آلارم به موقع برای آگاه‌سازی فروشنده را به صدا در آورند. این ایراد، بسیاری فروشگاه‌ها مانند داروخانه‌ها، فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی، فروشندگان عینک، فروشگاه‌های عرضه‌ی رایانه‌ی و لوازم جانبی آن، موبایل‌فروشی‌ها و … را با دردسر مواجه می‌سازد. اما استفاده از لیبل‌های AM این مشکل را به خوبی حل کرده و این امر به سبب استفاده از خاصیت  آکوستو مگنتیک Acousto Magnetic در این لیبل‌هاست که توضیح آن در این مجال نمیگنجد.

یکی از دیگر نکات مثبت این نوع لیبل، که البته در دزدگیر لوازم آرایشی کاربرد زیادی ندارد، امکان استفاده‌ی همزمان از آن با تگ سخت است تا بدین ترتیب امنیت بیشتری را برای کالاهای داخل فروشگاه فراهم ساخت.

با تحقیق و بررسی کافی، خریدی مطمئن داشته باشید.

استفاده از گیت‌های دزدگیر تقریباً برای تمامی فروشگاه‌های بزرگ نوعی ضرورت است. اما آن‌چه در این‌جا قصد تأکید بر آن را داریم، ضرورت تحقیق و بررسی برای خرید محصولی باکیفیت است، چرا که عدم توجه به کیفیت و مشخصات یک گیت دزدگیر لوازم آرایشی حتی در مورد جزئی‌ترین نکات، احتمالاً مسبب تحمیل هزینه‌های اضافه بر شما شده و دوباره‌کاری و صرف وقت مضاعف را برایتان در پی خواهد داشت.

گیت‌هایی که توسط شرکت ایمن موج طراحی و عرضه می‌شوند، با تنوع و کارایی بالایی که دارند می‌توانند نیازهای شما را در هر کسب‌وکاری برآورده سازند. تنها کافی است نیازهای مرتبط با کسب‌وکار خود را با مشاوران این شرکت در میان بگذارید تا بتوانید مناسب‌ترین محصول را انتخاب کرده و خریداری نمایید. ضمانت طولانی مدت محصولات از جانب فروشنده، ارائه‌ی خدمات پس از فروش می‌توانند خیال شما را از بابت داشتن خریدی مناسب آسوده سازند. علاوه بر این مراجعه به نمونه گیت‌های کار شده توسط شرکت ایمن موج  در طول بیش از یک دهه فعالیت در سطح کشور، چه با بررسی کاتالوگ‌های موجود در وب‌سایت شرکت، و چه حتی با مراجعه‌ی حضوری و مشاهده‌ی عینی چند و چون این گیت‌ها، می‌تواند به شما در تصمیم‌گیری برای یک خرید مناسب و مطمئن کمک کند.

 

Facebook
Twitter
Telegram
Print
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان !

اگر نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.