لوگو ایمن موج - security wave

دزدگیر فروشگاهی

فهرست مطالب

IPAS 1398-2019

با افزایش میزان فروش شاهد گسترش فروشگاه ها هستیم که امروزه در سراسر شهر وجود دارند و نیازهای متعدد مردم را بر طرف می نمایند. ازطرفی با بزرگتر شدن فضای فروشگاه امکان کنترل و حفظ کالا از دستبرد با مشکل مواجه می گردد. تا جایی که کالاهای گران قیمت به راحتی از فروشگاه خارج می شوند و آب از آب تکان نمی خورد. اما امروزه سیستم امنیتی های (Security Systems) مختلفی برای فروشگاه ها تعبیه شده است که از این امر جلوگیری نموده و موجب حفظ کالاهای داخل فروشگاه از دزدی (Anti-Shoplifting Systems)می گردند. یکی از مهم ترین سیستم های امنیتی فروشگاه ها دزدگیر فروشگاهی (Shop Alarm Security) است که پس از تولید و وارد شدن به بازار از استقبال گرمی برخوردار شد. دزدگیر فروشگاهی در واقع تکنولوژی  ای است که از خروج بدون اجازه فروشنده جلوگیری می نماید. (Shoplifting Prevention)

مزایای استفاده دزدگیر فروشگاهی

دزدگیرفروشگاهی (Shop Gate Alarm)برای مراقبت و کنترل بهتر خروجی های فروشگاه مورد مصرف قرار می گیرد و این امکان را به فروشنده می دهد تا به سهولت اجناس را بفروشد و نگرانی بابت دزدی ها نداشته باشد. امروزه دزدگیرهای فروشگاهی(EAS Systems)  در انواع مختلفی در بازار موجودند که هر یک کاربرد خاصی دارند. اما در یک نگاه کلی موجب آسودگی خاطر فروشندگان در جهت فروش بهتر می گردد. دزدگیر فروشگاهی مزیت بیشتری نسبت به دوربین های امنیتی دارد، چرا که به سرعت آژیر آلام Alarm Security کشیده و دزدی را آشکار می کند اما دوربین ها نیاز به چک کردن و مراحل قانونی دارند.

لوازم دزدگیر فروشگاهی

  • آنتن های دزدگیر (گیت های دزدگیر فروشگاهی)
  • خنثی کننده و جدا کننده یا همان جداساز آهنربایی Detacher
  • تگ ها و لیبل های دزدگیر یا تگ و لیبل ضدسرقت (برچسب دزدگیر)

عملکرد دزدگیر فروشگاهی

دزدگیر فروشگاهی در واقع تکنولوژی تشخصی تگ و لیبل  (TAGS & Labels) است که با تنظیم و تشخیص فرکانس  Frequencyدر ارتباط است که با ارسال امواجWaves  خاصی وجود تگ ها و لیبل ها در اطراف خود تشخیص میدهد . تگ دزدگیر یا همان تگ سخت (Hard Tag)  که بر روی کالا قرار دارد بعد از  فروخته شدن جنس و دریافت وجه آن توسط صندوق دار به وسیله جداساز مغناطیسی  (Magnetic Detacher)یا جداساز مکانیکی جدا میشود و برای مصارف بعدی آماده میشود، لیبل های برچسبی ضدسرقت مانند لیل AM یا لیبل  Rf نیز  توسط دستگاه خنثی کننده یا همان غیر فعال ساز لیبل یا دی اکتیویتور  (Label Deactivator)غیر فعال یا به اصطلاحی سوزانده می شود. در غیر این صورت خروج کالا با تگ یا لیبل فعال منجر به آژیر کشیدن آنتن های دزدگیر فروشگاهی گشته و لذا از دزدی و سرقت جلوگیری می نماید. گفتنی است برای کالاهایی که امکان لیبل چسباندن ندارند از تگ استفاده می کنند که بدون جدا کننده مخصوص مکانیکی یا آهنربایی به هیچ وجه قابل جدا سازی نیست. لیبل ضدسرقت برچسبی دزدگیر نیز همین گونه است با این تفاوت که آن را جدا نمی کنند. فقط پس از فروش و دریافت وجه ، لیبل دزدگیر را توسط خنثی کننده مخصوص خنثی می نمایند.

انواع سیستم های دزدگیر فروشگاهی

به طور کلی می توان گفت دزدگیرهای فروشگاهی از نظر تئوری، عملکرد و کاربرد یکسان دارند اما از لحاظ حساسیت و دقت و سرعت و قیمت متفاوت هستند که بهترین نوع آنها گیت فروشگاهی AM ایمن موج است که دارای فرکانس کاری AM 58KHZ میباشد که AM سرواژه کلمه Acousto Magnetic میباشد. از سیستم دزدگیر فروشگاهی برای لباس، لوازم آرایشی و دارو (Drugstore Gate Security)، عطر(Perfume Gate Security)، ادکلن ، مواد خوراکی و صنعتی در فروشگاهی های پوشاک(Wearable Security Gate)، داروخانه، آرایشی بهداشتی، مواد غذایی، هایپرمارکت ها (Hyper Market Gate)و … استفاده می کنند. باید این گونه سیستم دزدگیر فروشگاهی مناسب را خریداری کرد که متناسب با شرایط فروشگاه باشد. انواع دزدگیر فروشگاهی طبق قیمت و میزان حساسیت دسته بندی می گردند. صاحبان فروشگاه ها باید با توجه با انتظاراتی که از دزدگیر دارند و همچنین با نظر به نوع محصول بهترین دزدگیر فروشگاهی را انتخاب نمایند.

ویژگی های یک دزدگیر فروشگاهی خوب

دزدگیرهای فروشگاهی امروزه توسعه ی فراگیری داشته اند لذا شاهد انواع دزدگیرهای فروشگاهی در بازار هستیم که همگی کیفیت مطلوب را ندارند. بهترین ویژگی یک دزدگیر علاوه بر امکان تنظیم فرکانس و میزان حساسیت آن به علاوه سرعت  (fast detection) و دقت بالا   (Accuracy) در تشخیص تگ Tag Detection  و پایداری  Stabilityو مقاومت بالا در محیط های پرنویز (Antinoise Function)  است که این ویژگی آلارم خطای( False Alarm ) کمتر دستگاه  گیت ضدسرقت را به دنبال خواهد داشت.  باید توجه داشت دزدگیر خوب یا دزدگیر با کیفیت باید نسبت به خروج تگ یا لیبل فعال بسیار حساس باشد و این حساسیت فقط بر روی گیرایی تگ ولیبل متمرکز باشد نه آنکه این حساسیت بالا   (High Sensivity)منجر به گیرایی نویز نیز شود و آلارم خطای دستگاه را افزایش دهد. تگ و لیبل به محض خروج کالا باید با عث آلارم آنتن  ها شود و آنتن ها تولید صدای آلارم کند در غیر این صورت وجود آن کاربردی ندارد. بنابراین هنگام خرید و سپس نصب دزدگیر  (Gate Antenna Installation) فروشگاهی باید آن را امتحان نمود تا میزان حساسیت آن مشخص گردد. لازم به ذکر است دزدگیر فروشگاهی حساس تر و دقیق تر که دارای سرعت گیرایی بالاتری نیز میباشد برای حفاظت از فروشگاه های بزرگ مخصوصا حفاظت از هایپرمارکت ها بهتر می باشند

دزدگیر فروشگاهی ایمن موج

خوشبختانه امروزه دزدگیر فروشگاهی در داخل کشور نیز تولید می گردد که به نسبت تولیدات خارجی از قیمت بسیار کم تری و خدمات پس از فروش بسیار بهتری برخوردارند که این خدمات تحت تاثیر تحریم ها قرار نمیگیرد و به نوعی مفهوم اقتصاد مقاومتی را در ذهن تداعی میکند، در صورتی که انواع گیت های اغلب چینی وارداتی فاقد اطمینان بر روی خدمات پس از فروش است. لذا برای استفاده در انواع فروشگاه ها خصوصا فروشگاه های نو پا و تازه تاسیس بهترین گزینه استفاده از دزدگیر فروشگاهی ایرانی ساخت ایران ایمن موج Security Wave می باشد که با صرف هزینه مناسب تر به علاوه کیفیت و کارایی بیشتر و اطمینان پذیری بیشتر را به ارمغان خواهد آورد. شرکت تولیدی و تحقیقاتی دانش بنیان ایمن موج از معتبر ترین برندهای تولید کننده و صادر کننده گیت فروشگاهی در منطق خاور میانه میباشد که به عنوان اولین و تنها تولید کننده گیت فروشگاهی AM در منطقه خاور میانه، با پستوانه بیش از یک دهه فعالیت در صنعت گیت فروشگاهی یا به عبارتی سیستم امنیتی دزد گیر فروشگاهی فعالیت می نماید. دزدگیرهای فروشگاهی ایمن موج با دقت بالا و استاندارد اتحادیه اروپا CE  و استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001:2015 می باشند.

قیمت دزدگیر فروشگاهی ایمن موج

دزدگیر فروشگاهی ایمن موج با کیفیت عالی و دقت بالا تولید می گردد که به نسبت انواع وارداتی که اغلب از کشورهای آمریکایی و اروپایی به کشور وارد می شوند قیمت بسیار مقرون به صرفه تری دارند. لذا با خرید دزدگیر فروشگاهی ایمن موج علاوه بر خرید محصولی با کیفیت و استاندارد با گارانتی، از تولید ملی نیز حمایت می گردد. این امر به تولید بیشتر و کیفیت بهتر کالاهای ایرانی کمک شایانی می نماید. گفتنی است برند ایمن موج قیمت مناسبی را در نظر گرفته تا رضایت خریداران را جلب نماید و همچنین با خدمات پس از فروش عمر محصولات خویش را نیز تضمین می نماید.

نحوه کارکرد دزدگیر فروشگاهی ایمن موج

شرکت تولیدی ایمن موج با افتخار در زمینه ی تامین نیاز داخلی به دزدگیر فروشگاهی از دیرباز بیش از یک دهه است که خوش درخشیده است. این دزدگیرها در انواع مختلف و با کاربردهای متنوع تولید می گردند و در حین تولید بارها تحت آزمون و خطا قرار می گیرند. کارکرد دزدگیر فروشگاهی ایمن موج بسیار ساده است و با تنظیم فرکانس و حساسیت آنتن هایی که در قسمت خارجی در ورودی فروشگاه نصب می گردند، نسبت به خروج کالا حساس می باشد. چنان چه لیبل یا تگ فعال از گیت های دقیق و حساس ایمن موج عبور کنند، آنتن ها به سرعت آلارم می دهند و به این صورت از دزدی جلوگیری می گردد.

شرکت دانش بنیان ایمن موج

تاریخچه ی برند ایمن موج که در زمینه ی تولید دزدگیر فروشگاهی فعالیت می کند، به دهه ی هشتاد باز می گردد که این شرکت دانش بنیان تحت نام و برند ایمن موج با نهایت دقت و تجربه در حال فعالیت است. محصولات تولیدی این برند موفق به کسب استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001 می باشند که خود ضمانتی بر سلامت و اعتبار دزدگیر فروشگاهی تولیدی آن می باشد. همچنین گفتنی است شرکت ایمن موج محصولات خویش را گارانتی می کند و با خدمات پس از فروش (After Sales Support) اطمینان خاطر مشتریان را به خوبی جلب می نماید. با این وجود خریداران با رضایت و آسایش این محصولات را می توانند تهیه کنند.

دزدگیر اماکن

Facebook
Twitter
Telegram
Print
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان !

اگر نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.