لوگو ایمن موج - security wave

خدمات فروش و پس از فروش

ما با احساس نیاز بازار به ارائه محصول با کیفیت در زمینه تجهیزات ضد سرقت فروشگاهی ( گیت دزدگیر فروشگاهی ) و ارائه خدمات فروش و پس از فروش با کیفیت ، به دلیل فراوانی محصولات بی کیفیت  در بازار ایران و همچنین قیمت بالای محصولات با کیفیت خارجی و عدم توانایی وارد کنندگان این محصولات به ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعات و … به مشتریان ، برآن شدیم تا گسترده ترین شبکه فروش و خدمات پس از فروش را به همراه محصولاتی با کیفیت و استاندارد های جهانی به مشتریان خود عرضه کنیم و با پشتوانه علمی که دلیل آن طراحی و تولید تمام بخش های الکترونیکی و فیزیکی محصولات در داخل کشور است و همچنین تولید تکنولوژی بدست توانای متخصصین و نخبگان داخلی که برند ایمن موج را با افتخار در راس تکنولوژی جهانی این نوع محصولات قرار داده است ، به این هدف نائل شدیم.

شرکت ایمن موج با افتخاراولین و بزرگترین تولید کننده گیت های دزدگیرفروشگاهی  در خاورمیانه و تنها ارائه دهنده خدمات پس از فروش در ایران است که برای تامین قطعات و ارائه خدمات پس از فروش هیچ نوع وابستگی به محصولات و خدمات شرکت های خارجی نداشته و رائه  خدمات در کمترین زمان برای مشتریان انجام می شود.

ایمن موج

خدمات ایمن موج به شما

از آنجایی که شرکت ایمن موج از معدود تولید کنندگان و صاحبان این تکنولوژی در جهان است و تمامی فرایند تولید و پیاده سازی محصولات در داخل کشور انجام می شود ، امکان خدمات دهی ، تهیه ملزومات و قطعات و آموزش تکنسین ها با کیفیت بسیار بالا را مقدور ساخته و خدمات گارانتی و تکنیکی این شرکت را در ردیف برترین های این صنعت در ایران قرار داده است.

خدمات فروش

۱
مشاوره رایگان تلفنی و امکان سنجی اولیه برای نصب تجهیزات
شما برای خرید گیت های ضد سرقت فروشگاهی و تجهیزات جانبی نیاز به مشاوره با کارشناسانی آشنا با این تکنولوژی دارید و هر فروشگاه یا بوتیک به نسبت اجناس و شرایط مکان نیاز به محصولی کارشناسی شده دارد تا کمترن هزینه و بهترین بازده رابرای شما بهمراه داشته باشد.
۲
امکان سفارش و خرید تلفنی و اینترنتی
امکان سفارش گیت های ضد سرقت فروشگاهی ، تگ های دزدگیر پوشاک ، کیف و کفش ، عینک ، استند دزدگیر موبایل و تبلت ، باکس های ضد سرقت فروشگاهی ، لیبل های چسبدار دزدگیر اجناس ، لیبل های قاب دار ضد سرقت و انواع تجهیزات ضد سرقت فروشگاهی از طریق تلفن
۳
حمل و نصب رایگان گیت ضد سرقت فروشگاهی

حمل و نصب رایگان در تهران و در صورت سفارش از فروشگاه اینترنتی ایمن موج و یا تماس با شماره 41635000-021
توجه : این خدمات تنها در تهران و مشهد ارائه می شود

تضمین بهترین قیمت و ضمانت سلامت فیزیکی دستگاه در زمان تحویل و همچنین تضمین بهترین کیفیت نصب و تنظیمات دستگاه توسط کارشناسان نصب

مراحل کنترل کیفی مدارهای و تجهیزات الکترونیکی گیت های ضد سرقت ایمن موج در کارخانه توسط تیم متخصص انجام می پذیرد و همچنین سلامت فیزیکی قطعات و تجهیزات در زمان ارسال توسط واحد کنترل چک شده و به واحد ارسال و تکنیسین های نصب تحویل داده می شود . در صورت بروز هر گونه مشکل در ظاهر و سلامت فیزیکی و کارکرد دستگاه در زمان نصب ، شرکت ایمن موج متعهد به تعویض بی قید و شرط قطعات و تجهیزات می باشد.

تکنسین های دوره دیده نصب و راه اندازی گیت های دزدگیر ایمن موج با استفاده از دقیق ترین تجهیزات ، متعهد به راه اندازی دستگاه در بهترین شرایط و جانمایی صحیح در محل هستند و در صورت بروز خطا در نصب تجهیزات شرکت ایمن موج متعهد به اصلاح و رفع خطا در کوتاه ترین زمان می باشد.

گیت فروشگاهی

خدمات پس از فروش

۱

12 ماه گارانتی و 60 ماه خدمات پس از فروش

ما با اطمینان از کیفیت بالای محصولات خود امکان ارائه گارانتی گیت های ضد سرقت فروشگاهی را به مدت 18 ماه و ارائه خدمات فنی را تا 60 ماه برای مشتریان عزیز فراهم ساختیم .
۲
خدمات در محل و رسیدگی به درخواست مشتری در کوتاه ترین زمان
شرکت ایمن موج با در اختیار داشتن شبکه گسترده از متخصصین و تکنسین های آموزش دیده رسیدگی به درخواست مشتریان را در کوتاه ترین زمان ممکن در محل نصب به انجام میرساند.
۳
خدمات پس از فروش در سراسر ایران
شبکه گسترده از نمایندگان ما در سراسر ایران امکان ارائه خدمات پس از فروش را در تمام نقاط کشور برای مشتریان عزیز فراهم ساخته است .