لوگو ایمن موج - security wave

لیبل امنیتی AM چیست و چه مشخصات و ویژگی هایی دارد؟

فهرست مطالب

ایمن موج

لیبل امنیتی AM چیست و چه مشخصات و ویژگی هایی دارد؟

AM با فرکانس کاری 58 کیلو هرتز جزو پر کاربردترین لیبل امنیتی(لیبل دزدگیر) در حوزه گیت های ضد سرقت فروشگاهی(دزدگیر فروشگاهی) است . با توجه به نوسانات آکوستیکی دارای عملکرد ویژه ای در مجاورت فلزات و مایعات میباشد یعنی میتواند عمل محافظت از سرقت اشیا را به نحو بسیار مطلوبی انجام شود. به عنوان مثال جهت محافظت از سرقت اشیایی مانند لوازم آرایشی و دارو نمیتوان از لیبل RFاستفاده نمود اما از لیبل دزدگیر AM میتوان برای محافظت از عطر ادکلن و لوازم آرایشی ، محافظت از عینک (که عینک بعضا دارای المان فلزی است)، محافظت از اشیا دکوری، محافظت از لوازم کامپیوتری، محافظت از موبایل و محافظت از لوازم کامپیوتری استفاده نمود. همچنین از لیبل امنیتی AM میتوان جهت محافظت مضاعف از اشیائی که تگ سخت دارند ولی میخواهیم امن تر شوند استفاده نمود و در کل هر شیئی که بتوان بر روی آن این لیبل را نصب نمود، قابل محافظت از سرقت میباشد.

ایمن موج

تفاوت لیبل RF و لیبل AM چیست؟

لیبل RF یک لیبل امنیتی (لیبل حفاظتی) شناخته شده است که عمدتا به علت قیمت پایین و ارزانتر نسبت به لیبل AM ، در برخی موارد حفاظتی مورد استفاده قرار میگیرد.
با توجه به تعدد فرکانس های گیت RF ، لیبل دزدگیر RF نیز میتواند دارای فرکانس های متعددی باشد اما باتوجه به پرکاربرد بودن گیت RF با فرکانس کاری 8.2MHZ که به گیت RF فرکانس 8 نیز معروف میباشد، لیبل RF فرکانس 8 نیز کاربرد بیشتری از لیبل های RF با فرکانس های دیگر دارد.
لیبل های RF معمولا به شکل مربع هایی به ابعاد 3cm x 3cm یا 4cm x 4cm و یا 5cm x 5cm وجود دارد که نوع 4 سانت در 4 سانت آن مصرف بیشتری دارد. البته لیبل RF به اشکال متعدی تولید میشود از جمله شکل قلب، مستعطیل، دایره، بیضی و … که شکل هندسی رایج لیبل RFهمان مربعی میباشد.
ساختار فنی لیبل RF برگرفته از است تکنولوژی برد مدار چاپی یا همان PCB است که دارای یک سلف القاگر و یک خازن ذخیر کننده است که این دو در فرکانس 8 مگاهرتز تنظیم شده اند و اصطلاحا رزونانس میکنند.از آنجایی که لیبل حفاظتی RF مسطح است و برجستگی ناچیزی نسبت به لیبل AM دارد، به عنوان لیبل محافظت از سرقت کتاب ، در کنار گیت دزدگیر RF مورد استفاده قرار میگیر.

اما باید به خاطر داشت که لیبل RF نسبت به AM دارای زوایای کور و پنهان بسیار بیشتری است که به همین علت امنیت بالایی را نمیتوان از لیبل RF انتظار داشت. مضاف بر اینکه به علت پهن بودن نیمتوان بر روی اجسام کوچک مثل بسیاری از لوازم آرایشی نصب کرد و به عنوان لیبل امنیتی لوازم آرایشی از آن استفاده کرد بلکه لیبل AM با ابعاد 4 سانتی متر در عرض 1 سانتی متر دارای کاربرد های وسیع تری میباشد.

بنابر این پیشنهاد میشود اگر قدرت و سرعت پاسخدهی بالا مد نظراست از دستگاه گیت AM ایمن موج و لیبل AM مارکدار ایمن موج استفاده شود که در حال حاضر گیت AM ایمن موج رایج ترین تکنولوژی ضد سرقت فروشگاهی در حفاظت از سرقت اشیای ریز و ذیقیمت مانند دارو ، لوازم آرایشی و بهداشتی، اشیای دکوری، برخی اشیای تزیینی کشور میباشد.

لیبل ضد سرقت AM که به سافت تگ soft tag نیز معروف است که داری طول 4 سانتی متر و عرض 1 سانتی متر است که این ابعاد مناسب ، بر کاربردهای بیشتر این لیبل افزوده است . بر روی سطح این لیبل یک بارکد تصنعی چاپ شده است که باعث شده این لیبل بیشتر به شکل یک بارکد ساده نمایش داده شود تا یک لیبل ضد سرقت اشیا!

سیستم ضد سرقت AM به همراه لیبل AM و تگ AM از جمله تگ صدفی ، تگ گلف، تگ مدادی پنسیل و … ، جزو امن ترین تکنولوژی ضد سرقت جهان است که دارای کیفیت و دقت عملکرد بالایی میباشد.

ایمن موج جهت رفاه مشتریان و جلوگیری از فروشندگان لیبل های تقلبی AM اقدام به درج لوگوی خود بر روی لیبل نموده است که این لیبل تحت شرایط خاص با کیفیت برتر تولید میشود که مطابق با استاندارد های بالای بین المللی میباشد.

لیبل AM مارکدار ایمن موج را میتوانید از فروشگاه اینترنتی محصولات ضد سرقت ایمن موج به آدرس زیر ، با کیفیت و قیمت مناسب تهیه نمایید.

Facebook
Twitter
Telegram
Print
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان !

اگر نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.